سوالات متداول


* در صورتی که جواب سوال خود را نیافتید با ما تماس بگیرید . (اطلاعات تماس در بخش تماس با ما)

میهن آپدیت چیست و چگونه کار می کند ؟
میهن آپدیت سرویس دهنده آپدیت آنتی ویروس نود 32 است . شما با خرید اکانت های ما می توانید بدون هیچ دردسری آنتی ویروس خود را در زمانی که اکانت ما را دارید آپدیت کنید .
آپدیت های ما دقیقا مطابق سرور اصلی نود 32 است و تضمین می کنیم که کوچکترین تقاوتی با آپدیت اصلی ندارد .من اطلاعات زیادی از تنظیمات آنتی ویروس ندارم ، آیا می توانم از این اکانت استفاده کنم ؟
بله . با استفاده از برنامه تنظیم کننده ما شما با یک کلیک می توانید تنظیمات را انجام داده و از آپدیت بدون دردسر لذت ببرید .
استفاده از نرم افزار ما بسیار راحت بوده و نیاز به هیچ اطلاعاتی ندارد .منظور از اکانت های چند کاربره چیست ؟
منظور از تعداد کاربر ، تعداد افرادی است که می توانند از یک اکانت استفاده کنند می باشد .
مثلا شما با خرید اکانت 3 کاربره می توانید اکانت را بر روی 3 سیستم استفاده کنید .
در صورت استفاده بیشتر از تعداد کاربر ، اکانت شما بطور خودکار توسط سیستم مسدود می گردد .نحوه خرید و استفاده از این اکانت ها چگونه است ؟
شما در صفحه خرید می توانید اکانت مورد نظر خود را انتخاب کرده و بصورت آنلاین از طریق درگاه های بانکی پرداخت را انجام دهید . بلافاصله پس از خرید اطلاعات اکانت شما برای شما ایمیل و پیامک خواهد شد .
همچنن کسانی که امکان پرداخت آنلاین را ندارند می توانند با استفاده از بخش آموزش ها و دریافت شماره حساب و شماره کارت ، وجه را به صورت کارت به کارت و یا واریز به حساب پرداخت کنند .مزایای میهن آپدیت چیست ؟
تحویل آنی - پشتیبانی ایمیلی و تلفنی - برگشت وجه در صورت نارضایتی - آپدیت اصلی آنتی ویروس - تضمین سرعت و کیفیت - تضمین عدم تحریم - شرکت ثبت شده معتبر - تنظیمات راحت فقط با چند کلیک


پس از اتمام اکانت من چه اتفاقی می افتد ؟
قبل از اتمام اکانت شما بوسیله ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود که می توانید به صفحه خرید مراجعه کرده و اکانت خود را تمدید کنید .
همچنین پس از پایان اکانت به راحتی میتوانید یک اکانت جدید خرید کرده و جایگزین اکانت قبلی کنید .این اکانت ها بر روی چه نسخه هایی قابل استفاده است ؟
این اکانت ها بر روی تمامی ویندوز ها و تمامی نسخه های آنتی ویروس قابل استفاده است :
قابل استفاده بر روی تمام ویندوز ها (Windows XP - Windows Vista - Windows 7 - Windows 8)
قابل استفاده بر روی تمام نسخه های آنتی ویروس ( Eset Nod32 و Eset Smart Security)من می توانم با شما در فروش اکانت ها همکاری کنم ؟
بله . شما می توانید با استفاده از بخش همکاری در فروش با ما همکاری کرده و کسب در آمد کنید .